Ramos w Realu Madryt do 38. roku życia?!

Ramos w Realu Madryt do 38. roku życia?! fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ESPN

Sergio Ramos może wkrótce parafować nowy kontrakt z Realem Madryt.

Obecna umowa 34-latka z mistrzem Hiszpanii wygasa 30 czerwca 2021 roku i do tej pory nie została przedłużona. Z tego też względu w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat przyszłości defensora.

Niektóre z nich zakładały, że miałby on opuścić Santiago Bernabéu i poszukać dla siebie innego miejsca poza granicami Hiszpanii. Zainteresowanie jego usługami przejawiały takie podmioty jak Juventus oraz Paris Saint-Germain.

Do tych ruchów jednak prawdopodobnie nie dojdzie, ponieważ w ostatnich dniach miały ruszyć negocjacje w kwestii kontynuowania współpracy na linii Ramos-Real Madryt.

Sam zawodnik wielokrotnie zapewniał, że to właśnie „Królewscy” mają pierwszeństwo, jeśli chodzi o rozmowy z nim. Media twierdzą, że już wkrótce strony powinny dojść do porozumienia.

Na jego mocy zostanie podpisany nowy kontrakt do 30 czerwca 2024 roku. Oznacza to, że w momencie jego wygaśnięcia środkowy obrońca będzie liczył sobie 38 lat.

Wielokrotny reprezentant Hiszpanii trafił do Realu Madryt z Sevilli latem 2005 roku za kwotę 27 milionów euro.

Od tamtej pory rozegrał dla stołecznego klubo ponad 650 spotkań. W tym czasie strzelił 100 bramek i zanotował 40 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy