Ramos zamiast Varane’a?! W Realu Madryt nie ma miejsca dla nich obu

Ramos zamiast Varane’a?! W Realu Madryt nie ma miejsca dla nich obu fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS | Transfery.info

Jeśli Raphaël Varane zostanie sprzedany przez Real Madryt, kwartet stoperów współtworzyć może Sergio Ramos - informuje „AS”.

Ostatnie tygodnie wywróciły sytuację „Los Blancos” w obronie do góry nogami. Miejsce w jedenastce znaleźli Éder Militão i Nacho Fernández, udowadniając, że można im zaufać. To sprawiło, że klubowe władze zmieniły sposób myślenia.

Do niedawno uważano, że długo nikt nie będzie w stanie zastąpić Sergio Ramosa oraz Raphaëla Varane’a. Teraz w stolicy Hiszpanii panuje przekonanie, że powyższa dwójka do spółki z innym klasowym graczem da sobie radę. Mowa oczywiście o Davidzie Alabie.

Tymczasem „AS” donosi, że Real nastawia się na sprzedaż francuskiego defensora, który zapewniłby środki potrzebne do realizacji hitowego transferu napastnika. Gdyby istotnie ten scenariusz został zrealizowany, kwartet stoperów w kadrze może współtworzyć obecny kapitan drużyny.

35-latek utracił swoje atuty w negocjacjach i teraz coraz bardziej prawdopodobne jest zaakceptowanie propozycji „Królewskich”, która zakłada rozszerzenie współpracy do 30 czerwca 2023 roku przy obniżce pensji o 10 procent.

Jeśli do tego nie dojdzie, lukę po nim wypełnić mógłby chociażby Víctor Chust, piłkarz klubowych rezerw.

***

Ramos? Kocham go, ale jesteśmy w bardzo złej sytuacji

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy