Rashica nie dla Lipska. Kosowianin wyląduje w Premier League?!

Rashica nie dla Lipska. Kosowianin wyląduje w Premier League?! fot. Milot Rashica [Instagram]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Arlind Sadiku (Facebook)

Milot Rashica powinien w przeciągu kilku najbliższych dni sfinalizować swoje przenosiny do Aston Villi - poinformował dziennikarz Arlind Sadiku.

Reprezentant Kosowa jest już od dłuższego czasu łączony z opuszczeniem szeregów Werderu Brema. Do tej pory był on najmocniej łączony z przeprowadzką do RB Lipsk, gdzie miałby uzupełnić w zespole lukę po odejściu Timo Wernera do Chelsea.

24-letni zawodnik nie miał większych kłopotów z uzgodnieniem warunków indywidualnego kontraktu z „Bykami”. Te napotkały jednak poważne problemy ze strony przedstawicieli „Zielono-Białych”, którzy sukcesywnie odrzucali wszelkie propozycje nadesłane przez ligowego rywala i dlatego zdecydowali się otworzyć na sprzedaż swojego piłkarza innej drużynie.

Arlind Sadiku przekonuje, że ten fakt postanowili wykorzystać wysłannicy AS Monaco, Wolverhampton oraz Aston Villi. Wcześniej mówiło się też nawet o Napoli.

Spośród wymienionych drużyn najbliżej spełnienia oczekiwań ekipy z Bremy jest ostatni z wymienionych klubów, który zdaniem wspomnianego dziennikarza powinien dopiąć wszystkie formalności związane ze sprowadzeniem Milota Rashicy do końca przyszłego tygodnia.

Szczegóły ewentualnego porozumienia nie są jeszcze znane, ale wiemy, że Kosowianin ma w kontrakcie obowiązującym z Werderem zapisaną klauzulę odstępnego opiewająca na 38 milionów euro.

24-letni skrzydłowy trafił do niemieckiego zespołu w styczniu 2018 roku z Vitesse. Od tego momentu wystąpił w 74 spotkaniach „Zielono-Białych”, w których zdobył 24 bramki oraz zanotował 14 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy