Raymond Domenech krytykuje Ousmane'a Dembélé i Antoine'a Griezmanna

Raymond Domenech krytykuje Ousmane'a Dembélé i Antoine'a Griezmanna fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cadena SER

Były selekcjoner reprezentacji Francji, Raymond Domenech, udzielił wywiadu „Cadena SER”. W nim wypowiedział się między innymi na temat Ousmane'a Dembélé i Antoine'a Griezmanna.

Zarówno z przyjściem Ousmane'a Dembélé, jak i Antoine'a Griezmanna wiązano w FC Barcelonie spore nadzieje. Oni jednak do tej pory nie sprostali oczekiwaniom.

Z tego też powodu w rozmowie z „Cadena SER” głos w sprawie ich występów postanowił zabrać Domenech.

- Problem Dembélé polega na tym, że on nie potrafi myśleć, jak gwiazda. Nie ma takiej mentalności, jaką dysponują Messi czy Ronaldo. Oni chcą wygrywać wszystko i w każdym meczu zdobywać bramki, a jemu tego brakuje. Jeśli jednak byłbym na miejscu władz FC Barcelony, nie zdecydowałbym się na sprzedaż Ousmane'a. Jest bowiem bardzo szybki i ma wiele atutów. Może pełnić na boisku wiele funkcji - stwierdził.

- Jeśli chodzi o Griezmanna, to tak w reprezentacji, jak i w klubie, nie jest tym zawodnikiem, którego znałem. Kiedy trafił do Barcelony, to coś się z nim stało. Najgorsze jest to, że nie potrafi już robić takiej różnicy, jak kiedyś. Nie jest tym wojownikiem, którym był w Atlético - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy