Real Madryt, Arsenal i Real Betis po wielki talent Las Palmas

Real Madryt, Arsenal i Real Betis po wielki talent Las Palmas
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Marca

Przed UD Las Palmas trudne tygodnie. Po Josepa Martíneza ustawiła się bowiem kolejka chętnych.

21-latek ma za sobą znakomity sezon, podczas którego w zespole rezerw rozegrał 37 spotkań i aż 16 razy nie dał sobie wbić gola. To zaowocowało awansem do pierwszej drużyny, ale i zainteresowaniem wielu ekip.

Według „Marki” o golkipera już teraz walczą m.in. Real Madryt, Arsenal czy Real Betis. UD Las Palmas odmawia jednak negocjacji z kimkolwiek. Zatem jedynym rozwiązaniem na tę chwilę wydaje się przekonanie Hiszpana do transferu, a następnie aktywacja klauzuli wykupu, która wynosi 10 milionów euro. 

Pepe Mel jednak mocno wierzy w utalentowanego zawodnika i niewykluczone, że w przyszłym sezonie powierzy mu miano podstawowego bramkarza. Wiązałoby się to oczywiście z odejściem Raúla Fernándeza, co na dobrą sprawę wcale nie jest wykluczone. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy