Real Madryt: Bale wrócił do klubu z kontuzją

Real Madryt: Bale wrócił do klubu z kontuzją fot. Influential Photography / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Marca

Gareth Bale nie trenował dzisiaj na boisku wraz z resztą kolegów z Realu Madryt. Jak informuje „Marca”, to efekt problemów zdrowotnych gracza.

31-latek wziął udział w ostatnim zgrupowaniu walijskiej kadry narodowej, podczas którego drużyna zagrała z Finlandią oraz Bułgarią. W pierwszym meczu atakujący spędził na murawie pierwsze 45 minut, a w drugim Ryan Giggs nie pokusił się o jego zdjęcie do końca zawodów. Nadmieńmy jednak, że podstawy ku temu były.

Już na początku drugiej odsłony gry skrzydłowy starł się z Iwanem Goranowem, upadając na prawe kolano. Mimo to dokończył spotkanie i wykreował nawet jedną doskonałą okazję do zdobycia bramki dla Davida Brooksa.

Z perspektywy czasu wydaje się, że selekcjoner „Smoków” podjął błędną decyzję, gdyż Gareth Bale nie pojawił się na boisku podczas dzisiejszego treningu Realu Madryt. Według „Marki” przyczyną jest… stłuczenie kolana. Hiszpanie nie precyzują, jak długo potrwa przerwa od treningów grupowych zdobywcy jednak z bramek w meczu finałowym Ligi Mistrzów z 2018 roku.

Dodajmy, że do powyższej sytuacji dochodzi w samym środku wojny zapoczątkowanej przez doświadczonego gracza, który w najnowszym wywiadzie stwierdził, ze wbrew powszechnej opinii to klub już kilkukrotnie utrudnił mu odejście. Po powrocie ze zgrupowania 85-krotny reprezentant Walii miał rozmówić się z „Królewskimi”, lecz to jak na razie nie miało miejsca, zatem jego przyszłość nadal pozostaje wielką niewiadomą.

W poprzedniej kampanii Bale brał udział w 20 spotkaniach madryckiej ekipy, zdobył trzy bramki i zanotował dwie asysty. Jego kontrakt obowiązuje do połowy 2022 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy