Real Madryt: Fatalne wieści w sprawie kontuzji Daniego Ceballosa [OFICJALNIE]

Real Madryt: Fatalne wieści w sprawie kontuzji Daniego Ceballosa [OFICJALNIE] fot. Jason Ilagan / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Real Madryt CF

Dani Ceballos doznał całkowitego zerwania więzadeł stawu skokowego podczas igrzysk olimpijskich Tokio 2020 - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej Realu Madryt.

Ceballos nabawił się tego urazu 22 lipca w pierwszym meczu grupowym Hiszpanii przeciwko Egiptowi. W 44. minucie gry bezpardonowo zaatakował go Mohamed Taher i pomocnik „La Furia Roja“ był zmuszony opuścić boisko. Jeszcze w trakcie trwania turnieju próbował on za wszelką cenę dojść do siebie, by zagrać w późniejszych meczach, jednak ostatecznie mu się to nie udało.

25-latek przebywa obecnie w Madrycie, gdzie jest szczegółowo badany przez klubowych lekarzy. Wyniki ich oględzin nie napawają optymizmem.

Zarząd „Królewskich“ opublikował oficjalny komunikat w sprawie stanu zdrowia Ceballosa. Doznał on zerwania więzadeł stawu skokowego. Chociaż nie sprecyzowano, jak długa czeka go przerwa od występów, najprawdopodobniej nie będzie ona należała do krótkich.

Uraz Hiszpana pojawił się w szczególnie nieprzychylnym czasie dla Realu. U Toniego Kroosa zdiagnozowano niedawno pubalgię, a na domiar złego nadal nie jest jasna przyszłość Martina Ødegaarda w zespole „Los Blancos“. Sam Norweg pragnie zostać i walczyć o swoje miejsce w składzie, ale trener Carlo Ancelotti może mieć wobec niego inne plany.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy