Real Madryt: Fatalne wieści w sprawie kontuzji Daniego Ceballosa [OFICJALNIE]

Real Madryt: Fatalne wieści w sprawie kontuzji Daniego Ceballosa [OFICJALNIE] fot. Jason Ilagan / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Real Madryt CF

Dani Ceballos doznał całkowitego zerwania więzadeł stawu skokowego podczas igrzysk olimpijskich Tokio 2020 - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej Realu Madryt.

Ceballos nabawił się tego urazu 22 lipca w pierwszym meczu grupowym Hiszpanii przeciwko Egiptowi. W 44. minucie gry bezpardonowo zaatakował go Mohamed Taher i pomocnik „La Furia Roja“ był zmuszony opuścić boisko. Jeszcze w trakcie trwania turnieju próbował on za wszelką cenę dojść do siebie, by zagrać w późniejszych meczach, jednak ostatecznie mu się to nie udało.

25-latek przebywa obecnie w Madrycie, gdzie jest szczegółowo badany przez klubowych lekarzy. Wyniki ich oględzin nie napawają optymizmem.

Zarząd „Królewskich“ opublikował oficjalny komunikat w sprawie stanu zdrowia Ceballosa. Doznał on zerwania więzadeł stawu skokowego. Chociaż nie sprecyzowano, jak długa czeka go przerwa od występów, najprawdopodobniej nie będzie ona należała do krótkich.

Uraz Hiszpana pojawił się w szczególnie nieprzychylnym czasie dla Realu. U Toniego Kroosa zdiagnozowano niedawno pubalgię, a na domiar złego nadal nie jest jasna przyszłość Martina Ødegaarda w zespole „Los Blancos“. Sam Norweg pragnie zostać i walczyć o swoje miejsce w składzie, ale trener Carlo Ancelotti może mieć wobec niego inne plany.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy