Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE]

Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cadena SER | Nicolò Schira

Florentino Pérez, prezydent Realu Madryt, poinformował, że doszedł do porozumienia z Luką Modriciem w sprawie przedłużenia współpracy.

35-latek był jednym z piłkarzy typowanych do odejścia już latem ubiegłego roku, ale finalnie pozostał. Gdyby stało się inaczej, Zinédine Zidane i spółka mogliby pluć sobie w brodę.

Środkowy pomocnik na przestrzeni ostatnich miesięcy pokazał, że jest niczym wino. Doskonała współpraca z Tonim Kroosem i Casemiro sprawiła, że Francuz obecnie nie wyobraża sobie jedenastki bez Chorwata.

Zdobywca Złotej Piłki z 2018 roku wciąż imponuje finezją podań, wizją gry czy ustawieniem na boisku. To wszystko doprowadziło do sytuacji, w której Real Madryt postanowił usiąść do rozmów z zawodnikiem oraz jego agentem, aby porozmawiać o przyszłości.

Obecna umowa kapitana reprezentacji Chorwacji obowiązuje jedynie do 30 czerwca, ale Florentino Pérez ma dobrą wiadomość dla wszystkich sympatyków „Los Blancos”. Sternik klubu przekazał, że stronom udało się wypracować porozumienie.

– Dogadaliśmy się już dawno temu – powiedział wprost hiszpański magnat.

Te informacje poszerza Nicolò Schira. Według włoskiego dziennikarza współpraca zostanie przedłużona do połowy 2022 roku, co będzie wiązać się z obniżką dotychczasowego wynagrodzenia o 15 procent.

Doświadczony pomocnik w trwającym sezonie rozegrał 41 spotkań i wziął czynny udział w zdobyciu 10 bramek (cztery gole oraz sześć asyst).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy