Real Madryt: Marco Asensio zmotywowany. Ma nowy cel

Real Madryt: Marco Asensio zmotywowany. Ma nowy cel fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: ABC

Pomimo spekulacji odnośnie ewentualnego odejścia Marco Asensio, Hiszpan nie zamierza tak łatwo się poddawać. Chciałby on bowiem nie tylko dalej występować w Realu Madryt, ale także otrzymać nową umowę - informuje „ABC”.

„Los Blancos” ubiegłego lata rozważali sprzedaż nominalnego prawoskrzydłowego, który w poprzednim sezonie nie potrafił utrzymać wysokiej dyspozycji i tylko sporadycznie prezentował odpowiednią jakość. Propozycję nadesłał Arsenal.

W tej sytuacji wydawało się, że transfer może dojść do skutku. Odchodzić nie chciał jednak sam zawodnik, a dodatkowo weto postawił Carlo Ancelotti.

62-letni szkoleniowiec wierzy, że Hiszpan może być ważnym ogniwem jego drużyny, a występy takie jak ten z Mallorcą, gdy popisał się on hat-trickiem, dają powody, by myśleć, że Włoch ma rację.

Nim Marco Asensio wybiegł po raz w podstawowym składzie, pojawiały się spekulacje, że może on poszukać drogi ucieczki już w styczniu. Teraz temat powrócił, lecz „ABC” donosi, że piłkarz ani myśli się poddawać.

Jego celem są dalsze występy w koszulce Realu Madryt, a w dłuższej perspektywie - nowy kontrakt. Obecne porozumienie wygasa 30 czerwca 2023 roku. Najbliższe miesiące mogą być zatem decydujące w kontekście dalszej przyszłości 26-krotnego reprezentanta Hiszpanii.

Asensio nie przeszkadza fakt, że „Carletto” widzi dla niego miejsce na pozycji ofensywnego pomocnika. Najważniejsze jest regularne pojawianie się na boisku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy