Real Madryt: Mariano Díaz zakażony koronawirusem

2020-07-28 12:33:12; Aktualizacja: 3 lata temu
Real Madryt: Mariano Díaz zakażony koronawirusem Fot. Real Madryt
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Real Madryt

Real Madryt potwierdził doniesienia podawane przez hiszpańskie media o pozytywnym wyniku na obecność koronawirusa u Mariano Díaza.

Wczoraj piłkarze „Królewskich” przeszli obligatoryjne badania na koronawirusa we własnych domach, które miały poprzedzić ich powrót do treningów przed rewanżowym pojedynkiem w 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City.

Zawodnicy otrzymali już ich wyniki i niestety jeden z nich okazał się pozytywny. Klub poinformował, że zakażony koronawirusem został Mariano Díaza.

Real Madryt przekazał w oficjalnym komunikacie, że zawodnik czuje się dobrze i wypełnia wszelkie zalecenia dotyczące odizolowania go od reszty kolegów z drużyny.

Czas pokaże, jak długo będzie on musiał przebywać w swoim mieszkaniu, lecz na ten moment jasne wydaje się, że 26-latka zabraknie w kadrze meczowej na wspomniane spotkanie, do którego dojdzie 7 sierpnia w Anglii.

Środkowy napastnik nie otrzymywał zbyt wielu szans do wykazania się swoimi umiejętnościami w obecnych rozgrywkach.

Mimo wszystko cieszy się sympatią miejscowych kibiców, dzięki temu, że w marcowej rywalizacji z Barceloną zdobył bramkę na 2:0.

Łącznie jednokrotny reprezentant Dominikany uzbierał siedem występów w koszulce „Królewskich”.