Real Madryt: Mariano Díaz zaoferowany dwóm włoskim gigantom

2022-09-28 21:20:09; Aktualizacja: 1 rok temu
Real Madryt: Mariano Díaz zaoferowany dwóm włoskim gigantom Fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: fcinternews.it

Mariano Díaz został zaoferowany Interowi Mediolan oraz Milanowi - donosi fcinternews.it.

Okno transferowe skończyło się wprawdzie kilka tygodni temu, ale są zawodnicy, którzy nie do końca są zadowoleni ze swojej sytuacji klubowej. W tej grupie znajduje się między innymi Mariano Díaz.

29-latek raczej nie otrzymuje szans od Carlo Ancelottiego i wiele jest przesłanek ku temu, że nie mieści się w koncepcji Włocha. Najlepszym rozwiązaniem dla jego rozwoju byłby zatem transfer.

Mowa tu jednak dopiero o zimie i w tej kwestii powoli zaczyna działać agent zawodnika, który oferuje swojego klienta poszczególnym zespołom.

Według informacji podawanych przez fcinternews.it, Mariano Díaz był niedawno proponowany ekipom z Serie A, a mowa o Interze Mediolan oraz Milanie.

Na razie żadna z tych ekip nie dała jednoznacznej odpowiedzi, ale nie jest tajemnicą, że odwieczni rywala szukają napastnika i kto wie, czy wkrótce nie pochylą się nad tematem sprowadzenia napastnika Realu Madryt.

Jednokrotny reprezentant Dominikany, który trafił na Estadio Santiago Bernabéu z Olympique'u Lyon rozegrał w tym sezonie jedno spotkanie w Lidze Mistrzów, co w ogólnym rozrachunku daje pięć minut.

Umowa napastnika z mistrzem Hiszpanii wygasa 30 czerwca 2023 roku.