Real Madryt: Przyszłość Benzemy wyjaśniona

Real Madryt: Przyszłość Benzemy wyjaśniona
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS

Karim Benzema będzie kontynuował swoją karierę w szeregach Realu Madryt - poinformował „AS”.

Wspomniane źródło jest przekonane, że były reprezentant Francji osiągnął nie tylko pełne porozumienie z władzami „Królewskich” w kwestii przedłużenia współpracy, ale i złożył stosowne podpisy pod przygotowanymi dokumentami wiążącymi go z hiszpańskim zespołem do końca czerwca 2022 roku.

Przedstawiciele Realu Madryt nie zamierzają jednak w najbliższym czasie ogłaszać komunikatu w tej sprawie i planują to zrobić dopiero po zakończeniu trwających rozgrywek.

Karim Benzema należy do jednych z ulubieńców prezesa Florentino Péreza i z tego też powodu nie miał większych problemów z dogadaniem się w kluczowych kwestiach dotyczących przedłużenie kontraktu o dodatkowe dwanaście miesięcy w stosunku do obowiązującego porozumienia.

32-letni zawodnik reprezentuje barwy „Królewskich” od lipca 2009 roku. W trwających rozgrywkach strzelił 18 bramek oraz zanotował 9 asyst w 32 rozegranych meczach.

Francuz nie jest jedynym doświadczonym piłkarzem, z którym władze Realu Madryt chcą podpisać nową umowę. Kolejnym z nich ma być Sergio Ramos, który na razie nie potrafi dojść do porozumienia z przedstawicielami klubu w kwestii długość obowiązywania kontraktu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy