Real Madryt robi porządek. Nawet DWUNASTU zawodników może opuścić klub

Real Madryt  robi porządek. Nawet DWUNASTU zawodników może opuścić klub
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS

Real Madryt zamierza przed startem nowego sezonu zrobić gruntowne porządki w szatni i przejawia gotowość do rozstania z nawet 12 zawodnikami - poinformował „AS”.

Przedstawiciele „Królewskich” nie należą do zespołów, które na dzień dzisiejszy borykają się w bolesny sposób ze skutkami kryzysu finansowego spowodowanego przez pandemię koronawirusa.

Dziennikarze „AS-a” uważają, że ta sytuacja ulegnie zmianie po otworzeniu okna transferowego. Wówczas Real Madryt zostanie zmuszony do rozstania z zbytecznymi piłkarzami, aby dokonać wzmocnień pierwszego zespołu.

Wspomniane źródło przekonuje, że ekipa z Estadio Santiago Bernabéu może zdecydować się na sprzedaż lub tymczasowe rozstania z nawet dwunastoma zawodnikami.

Za murowanych kandydatów do opuszczenia szeregów „Królewskich” uważani są Gareth Bale, James Rodríguez, Lucas Vázquez i Mariano Díaz. Ponadto wolną rękę na poszukiwanie nowego pracodawcy mogą otrzymać Luka Modrić oraz Marcelo.

Przedstawiciele klubu zastanawiają się także nad dalszą przyszłością Brahima Díaza, Reiniera i Nacho. W przypadku pierwszych dwóch, bardzo zresztą utalentowanych, w grę wchodzi tylko wypożyczenie, ponieważ trudno przypuszczać, że Real Madryt zdecydowałby się na sprzedaż Brazylijczyka po tym, jak zimą wydał na jego zakontraktowanie 30 milionów euro.

Poza wymienionymi zawodnikami swojej szansy na pokazanie się w hiszpańskiej drużynie mogą jeszcze lub w ogóle nie otrzymać Dani Ceballos, Sergio Reguilón i Takefusa Kubo. Ich ewentualne pozostanie w zespole na kolejny sezon ma być uzależnione od sytuacji kadrowej „Królewskich”.

Warto zauważyć, że „AS” w żaden sposób w kontekście opuszczenia klubu nie wymienił Luki Jovicia czy Isco, którzy pojawiali się już wielokrotnie w różnego rodzaju spekulacjach medialnych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy