Real Madryt: Sergio Ramos celuje w transfer do Premier League?!

Real Madryt: Sergio Ramos celuje w transfer do Premier League?! fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mirror

Perspektywa występów w Premier League mocno kusi Sergio Ramosa. W gronie kandydatów do zakontraktowania piłkarza Realu Madryt wymienia się Manchester United czy Everton.

Latem 2015 roku, gdy stoper nie potrafił porozumieć się z „Królewskimi” w sprawie nowej umowy, zgłosił się po niego Manchester United. Zainteresowanie było konkretne, a angielski klub złożył mu nawet oficjalną ofertę, co potwierdził później sam zawodnik. Wówczas wszystko skończyło się przedłużeniem współpracy z hiszpańskim gigantem.

Teraz sytuacja się powtarza. 34-latek ponownie nie może wypracować konsensusu z Realem Madryt i wydaje się, że latem istotnie może dojść do jego odejścia. Gdzie miałby zatem trafić?

Według „Daily Mirror” miejscem docelowym wcale nie jest Francja, ale Wielka Brytania. Stoper miał już odrzucić oferty z Azji i nie jest w pełni przekonany co do słuszności przeprowadzki do Paris Saint-Germain. Kusi go jednak Premier League.

Jak podkreśla wspomniane źródło, żaden kierunek, jeśli chodzi o angielskie kluby, nie jest wykluczony. Mimo wszystko otoczenie gracza ma uważać, że trudno byłoby sobie wyobrazić transfer do Manchesteru City lub Liverpoolu.

O wiele łatwiej byłoby o angaż w Evertonie, gdzie pracuje Carlo Ancelotti, z którym Hiszpan zna się doskonale z czasów, gdy Włoch prowadził „Los Blancos”. Mimo wszystko priorytet stanowiłyby „Czerwone Diabły”.

Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że Ole Gunnar Solskjær poszukuje nowego defensora, a kapitan „La Furia Roja” chciałby zaoferować pomoc.

Sergio Ramos to bez wątpienia jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie, legenda Realu Madryt i hiszpańskiego futbolu. Ponadto lokalni dziennikarze donoszą o świetnej dyspozycji bądź co bądź wiekowego zawodnika, któremu marzy się wyjazd na mundial w 2022 roku. Jego umowa wygasa 30 czerwca i już teraz może negocjować z dowolnym klubem.

Bilans doświadczonego piłkarza z trwających rozgrywek to 18 spotkań, trzy gole oraz asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy