Real Madryt: Szatnia spodziewa się odejścia Zinédine'a Zidane'a

Real Madryt: Szatnia spodziewa się odejścia Zinédine'a Zidane'a fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mario Cortegana I Goal.com

Zawodnicy Realu Madryt przeczuwają, że Zinédine Zidane nie będzie kontynuował pracy w klubie w kolejnym sezonie - pisze Mario Cortegana na łamach Goal.com.

Kontrakt Zidane’a z „Królewskimi” jest ważny do połowy 2022 roku, ale w żaden sposób nie przesądza to o jego pozostaniu w klubie na następny sezon. Z doniesień Cortegany wynika, że w tym momencie o wiele bardziej prawdopodobne jest jego odejście. Dziennikarz miał skontaktować się z kilkoma piłkarzami i podobno spodziewają się oni rozstania Francuza z Realem.

Zidane ma być zmęczony, a momentami wręcz poirytowany obecną sytuacją i radzeniem sobie z wydarzeniami pozostającymi poza jego kontrolą. Nie chodzi o samo trenowanie, które dalej sprawia mu dużą przyjemność, ale o rutynę, protokół wywołany przez pandemię koronawirusa, napięty harmonogram, plagę kontuzji czy krytykę. Jego wątpliwości dotyczące dalszej pracy w Madrycie przyszły długo przed odpadnięciem z Ligi Mistrzów w półfinale z Chelsea.

Część zawodników nie jest też zadowolona ze swojej sytuacji w zespole prowadzonym przez Zidane’a. W tym gronie są chociażby Marcelo i Isco. Obaj mają być rozczarowani rolą w drużynie.

Władze Realu mają nadzieję na dalszą współpracę z Zidane’em. Jego pozostanie może okazać się decydujące w kwestii przeprowadzenia upragnionego transferu Kyliana Mbappé. Działacze uszanują jednak każdą decyzję trenera.

Jeśli 48-latek faktycznie odejdzie, jego obowiązki może przejąć Raúl González, który aktualnie trenuje rezerwy Realu. Głównymi kandydatami z zewnątrz są: Joachim Löw (latem pożegna się z reprezentacją Niemiec) oraz pozostający bez pracy Massimiliano Allegri. Obaj zawsze przyciągali zainteresowanie Florentino Péreza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy