Real Madryt z wątpliwościami w sprawie Ferlanda Mendy’ego

Real Madryt z wątpliwościami w sprawie Ferlanda Mendy’ego fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Sytuacja Ferlanda Mendy’ego w Realu Madryt jest dosyć niepewna – informuje „AS”.

Lewy obrońca został przetestowany przez Didiera Deschampsa na wrześniowym zgrupowaniu „Trójkolorowych”, a piłkarz zagrał w obu zaplanowanych spotkaniach.

Selekcjoner mógł dokładnie przetestować 27-latka i po dogłębnej analizie uznał, że nie zabierze go ze sobą na mundial do Kataru.

Kibice Realu Madryt, którzy śledzili ostatnie mecze hiszpańskiej drużyny, z pewnością nie są zaskoczeni decyzją szkoleniowca.

Zawodnik na tle chociażby Rayo Vallecano zaprezentował się fatalnie. Tracił piłkę, podawał niedokładnie, a w jego grze dominował chaos.

O ile w poprzednich sezonach ta nieprzewidywalność miała swoje plusy, które gracz wykorzystywał w ofensywie, przedzierając się nawet środkiem pola, o tyle teraz zaczyna być wadą.

Jak donosi „AS”, brak udziału Ferlanda Mendy’ego w czempionacie, a także kilka gorszych występów sprawiły, że wokół Francuza pojawiły się wątpliwości, które w dłużej perspektywie mogą przesądzić o pozbyciu się go przez „Królewskich”.

Defensor podczas kampanii 2022/2023 rozegrał jak dotąd 17 spotkań. Swoją obecność zaznaczył tylko jedną asystą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy