Real Madryt zostanie ozłocony? Tak może wyglądać trzecia koszulka „Królewskich” na sezon 2023/2024 [FOTO]

Real Madryt zostanie ozłocony? Tak może wyglądać trzecia koszulka „Królewskich” na sezon 2023/2024 [FOTO] fot. Denys Rudenko / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Footy Headlines

Znany z przecieków dotyczących piłkarskich strojów portal Footy Headlines zwizualizował trzeci trykot Realu Madryt na sezon 20223/2024. Po raz pierwszy w historii „Królewscy” mogą występować w złotych barwach.

Na przestrzeni lat portal Footy Headlines wyrobił sobie renomę, publikując wiarygodne przecieki dotyczące nieogłoszonych jeszcze oficjalnie strojów klubów piłkarskich. Obecny sezon zbliża się nieuchronnie ku końcowi, a więc kibice czekają z niecierpliwością na projekty nowych koszulek.

Sympatycy Realu Madryt mogli się już zaznajomić z leakami pierwszych i wyjazdowych trykotów.

W domowym komplecie ma oczywiście dominować biel. Co ciekawe, tę powinny wzbogacić granatowo-złote wstawki. Jak się okazuje, projektanci nowych koszulek madryckiego giganta upodobali sobie właśnie kolory zbliżone do majestatycznego złotego.

Drugie szaty „Królewskich” mają z kolei być koloru ciemnogranatowego.

Wizualizacja trzecich strojów wzbudziła jednak najwięcej emocji. Według Footy Headlines po raz pierwszy w historii Real Madryt będzie występował właśnie w złotych koszulkach.

Dominujący kolor w tym wariancie portal określił jako „lekko żółto-złoty” lub „lekko musztardowy”. Adidas wzbogaci projekt klasycznymi trzema rożnokolorowymi paskami na ramionach. Pojawi się tu kolor morski, fioletowy i granatowy.

Footy Headlines przygotowało już wstępną wizualizację opisywanych trykotów. Ta nie zawiera jednak jeszcze wszystkich szczegółów, skupiając się głównie na odwzorowaniu dominującej barwy.


Wizualizacja potencjalnych trzecich strojów Realu Madryt na sezon 2023/2024
Więcej na temat: Real Madryt CF Hiszpania Stroje FOTO

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy