Reina: Milan? Donnarumma miał zrobić mi miejsce

Reina: Milan? Donnarumma miał zrobić mi miejsce fot. Aston Villa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Onde Cero

Pepe Reina wypowiedział się na temat swojej obecnej sytuacji oraz przygody z Milanem.

Hiszpański bramkarz trafił do Milanu z Napoli latem 2018 roku. Od tamtej pory nie miał jednak zbyt wielu szans na regularne występy, ponieważ miejsce w bramce dzierżył Gianluigi Donnarumma. W jego opinii działacze ekipy z San Siro obiecywali mu coś innego.

- Podpisałem z nimi dosyć długo kontrakt, bo Donnarumma miał odejść. Ostatecznie nic z tego nie wyszło i on został. Od tamtej pory starałem się mu pomagać i robić, co tylko mogę, aby stawał się lepszy.

- Niestety trafiłem do klubu pogrążonego w kryzysie. To nie było zbyt dobre spoglądać, jak ten wielki klub nie radzi sobie nawet na własnym podwórku. Wierzę jednak, że wrócą do gry - powiedział golkiper.

Reina kilka dni temu przeniósł się do Aston Villi. Jak sam przyznał, w Anglii chce znów poczuć się jak piłkarz.

- Premier League to najlepsza liga i najciekawsza. Przychodzę tu, ponieważ otrzymałem dobrą ofertę oraz chcę pomóc drużynie. Wiem, że mam tu szanse grać. Najważniejszy jest jednak dla mnie fakt, że tu ponownie będę mógł odczuć, co to znaczy być profesjonalnym zawodnikiem - zakończył.

W tabeli ligi angielskiej klub zlokalizowany w Birmingham plasuje się w na osiemnastym miejscu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy