Rekordowy transfer Stoke?!

Rekordowy transfer Stoke?!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Sky Sports

Stoke City zamierza pobić swój rekord transferowy.

Jak informuje "Sky Sports", zespół Premier League rozważa sprowadzenie Gianellego Imbuli, który latem przeniósł się z Olympique Marsylia do FC Porto za 15 milionów funtów.

Ze względu na długoterminowy kontrakt podpisany przez Francuza, konieczne będzie jednak przeznaczenie na niego sporej sumy. Już teraz mówi się nawet o ofercie rzędu 19 milionów funtów, co oznaczałoby pobicie rekordu transferowego Stoke, ustanowionego przy okazji zeszłorocznej transakcji z udziałem Xherdana Shaqiriego, który kosztował 12 milionów. Plotki w sprawie transferu pomocnika podgrzał ostatnio Mark Hughes, stwierdzając, że podziwia umiejętności Imbuli i nie wykluczył sprowadzenia go do zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy