Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz nie zapomina o pięciu nieobecnych na ostatnim zgrupowaniu. „Chcę odwiedzić tych zawodników”

Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz nie zapomina o pięciu nieobecnych na ostatnim zgrupowaniu. „Chcę odwiedzić tych zawodników” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RMF FM

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz udzielił wywiadu RMF FM, przyznając, że planuje spotkać się z kilkoma zawodnikami, którzy byli nieobecni na zgrupowaniu.

Niecały tydzień temu reprezentacja Polski mierzyła się ze Szwecją w ramach finału barażowego o udział w Mistrzostwach Świata. Podopieczni Czesława Michniewicza rozprawili się z rywalem i pokonali go w stosunku 2-0, zapewniając sobie awans na turniej w Katarze.

W piątek natomiast odbyła się ceremonia losowania tej imprezy, a los przydzielił nam drużyny Argentyny, Meksyku oraz Arabii Saudyjskiej.

Choć do mundialu pozostało jeszcze mnóstwo czasu, to 52-latek powoli zaczyna przygotowania. W rozmowie z RMF FM przyznał, że wkrótce planuje spotkać się z zawodnikami, którzy nie byli obecnie na ostatnim zgrupowaniu drużyny narodowej.

- Mam w planach odwiedzić piłkarzy, którzy mogą przydać się tak w kontekście meczów czerwcowych, jak i Mistrzostw Świata. Chodzi o tych, co nie byli obecnie na minionym zgrupowaniu kadry - przyznał.

- W tym miejscu mam na myśli Pawła Dawidowicza, Sebastiana Walukiewicza, Roberta Gumnego, Kamila Piątkowskiego i Damiana Szymańskiego. Chcę zadbać o nich. Spotkać się, porozmawiać i powiedzieć, że mają szansę jechać na Mistrzostwa Świata. Potrzebujemy zaplecza, co pokazał mecz ze Szwecją. W każdej chwili przecież ktoś może się wysypać - dodał.

Reprezentacja Polski swój kolejny mecz rozegra 3 czerwca. Wtedy to zmierzy się z Walią w ramach Ligi Narodów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy