Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz podał swoją mundialową grupę marzeń

Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz podał swoją mundialową grupę marzeń fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Czesław Michniewicz [Twitter]

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz pokusił się za pośrednictwem Twittera o wytypowanie swojej grupy marzeń w ramach Mistrzostw Świata, które pod koniec tego roku zorganizuje Katar.

We wtorek reprezentacja Polski mierzyła się ze Szwecją w ramach finału barażów o udział w Mistrzostwach Świata, które na przełomie listopada i grudnia zorganizuje Katar. „Biało-czerwoni” stanęli na wysokości zadania i pokonali w Chorzowie rywala w stosunku 2-0.

Bramki na wagę awansu zdobywali tego dnia Robert Lewandowski oraz Piotr Zieliński.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak czekać na końcówkę tego roku i występ na mundialu. Zanim jednak do tego dojdzie, to już 1 kwietnia, a więc w piątek odbędzie się losowanie grup Mistrzostw Świata.

Już jutro dowiemy się, z kim zagrają Polacy. O wytypowanie swojego wymarzonego zestawienia pokusił się za pośrednictwem Twittera selekcjoner Czesław Michniewicz.

Były szkoleniowiec między innymi Legii Warszawa uznał, że najlepszym rozwiązaniem będzie, gdy otrzymamy od losu Argentynę, Stany Zjednoczone oraz Kamerun.

Początek piątkowej ceremonii losowania punktualnie o 18:00.

Koszyki w losowaniu, czyli na kogo możemy trafić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy