Reprezentacja Polski: Dwóch piłkarzy nie zagra z Anglią [POTWIERDZONE]

Reprezentacja Polski: Dwóch piłkarzy nie zagra z Anglią [POTWIERDZONE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Łączy Nas Piłka

Piotr Zieliński i Bartosz Bereszyński nie będą do dyspozycji Paulo Sousy w meczu przeciwko Anglii, o czym selekcjoner reprezentacji Polski poinformował na konferencji prasowej.

We wczesne wtorkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem Polaków z Anglikami, który zostanie rozegrany już w środę. Udział wzięli w niej selekcjoner „Biało-czerwonych” Paulo Sousa oraz środkowy pomocnik Brightonu Jakub Moder.

Na spotkaniu z dziennikarzami Portugalczyk przyznał, że jutro nie będzie mógł skorzystać z dwóch bardzo ważnych ogniw.

- Piotr Zieliński i Bartosz Bereszyński na pewno jutro nie zagrają, bo borykają się z kłopotami zdrowotnymi. Reszta jest natomiast zdrowa i gotowa na mecz. Stawimy czoła jednej z najlepszych drużyn na świecie - przyznał szkoleniowiec.

Selekcjoner odniósł się także do słabej gry defensywnej swoich podopiecznych.

- Tracenie bramek to też jest część meczu. Zależy, jak na to się patrzy. Nam zależy, aby strzelać tych goli jak najwięcej, bo jeśli strzeli się jedną bramkę więcej od rywala, to się ten mecz wygra - stwierdził.

- Zdajemy sobie sprawę, jaką intensywność mają Anglicy, że grają w najlepszych ligach świata, mają kilku zawodników na jedną pozycję. My musimy pokazać naszą siłę mentalną i to chcę jutro zobaczyć po naszej stronie, gracze muszą w siebie uwierzyć - dodał.

Początek środowego meczu o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy