Reprezentacja Polski: Tak grała nasza grupa

Reprezentacja Polski: Tak grała nasza grupa fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

W niedzielny wieczór rozgrywane były mecze w grupie I. Najpierw Anglicy rozprawili się z Albanią, natomiast później Polska pokonała Andorę, a Węgrzy okazali się lepsi od San Marino.

Sobota i niedziela były dniami, w których to zespoły rywalizujące na Starym Kontynencie przystąpiły do drugiej kolejki eliminacji. Kluczowa dla nas była oczywiście potyczka przeciwko Andorze.

Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem podopiecznych Paulo Sousy w stosunku 3-0. Dwie bramki zdobył tego dnia Robert Lewandowski, a jednego gola dorzucił debiutant - Karol Świderski.

Poza Polakami grali też inni, w tym między innymi środowi rywale Polaków, a więc Anglicy. Podopieczny Garetha Southgate'a wybrali się na mecz do Tirany, gdzie mierzyli się z Albanią.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem „Synów Albionu”, którzy pokonali swoich rywali 2-0. Zdobyczami bramkowymi mogą pochwalić się po tym starciu Harry Kane oraz Mason Mount.

W ostatnim meczu San Marino podejmowało u siebie Węgrów. Lepsi okazali się ci drudzy, którzy podobnie, jak i Polacy, wygrali 3-0. Gole zdobywali kolejno Ádám Szalai, Roland Sallai oraz Nemanja Nikolić.

Po niedzielnych meczach liderem grupy są Anglicy z kompletem sześciu punktów. Za ich plecami znajdują się Polacy i Węgrzy z czterema „oczkami”.

W środę mecz Anglia - Polska.

Komplet niedzielnych wyników w grupie I:

Albania - Anglia 0:2;
Polska - Andora 3-0;
San Marino - Węgry 3-0.


Tabela grupy I:

1. Anglia - 6 punktów - 7:0,

2. Polska - 4 punkty - 6:3,

2. Węgry - 4 punkty - 6:3,

4. Albania - 3 punkty - 1:2,

5. Andora - 0 punktów - 0:4,

6. San Marino - 0 punktów - 0:8.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy