Reprezentacja Polski: To oni poparli kandydaturę Michała Probierza

Reprezentacja Polski: To oni poparli kandydaturę Michała Probierza fot. Dziurek / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Kuba Seweryn [Twitter]

Michał Probierz, selekcjoner kadry U-21, najprawdopodobniej przejmie pierwszą reprezentację Polski. O kulisach postawienia na tego kandydata pisze Kuba Seweryn.

Po rozstaniu z Fernando Santosem ruszyły spekulacje. Część dziennikarzy była przekonana, że Cezary Kulesza postawi na Marka Papszuna. Dziś większość zapewnia, że nowym opiekunem biało-czerwonych będzie Michał Probierz.

Blisko 51-latek od ponad roku sprawuje rolę selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21 i ma tyle samo zwolenników, co przeciwników.

Jak dotąd zespół pod jego wodzą przegrał dwa z dziesięciu spotkań. Rezultat dopełnia pięć zwycięstw oraz trzy remisy.

Kuba Seweryn pisze o szczegółach wewnętrznego głosowania podczas przedstawienia kandydatury przez Kuleszę.

Spośród pięciu wiceprezesów na tak było trzech. To Henryk Kula. Mieczysław Golba i Adam Kaźmierczak. Wojciech Cygan powiedział „nie”, a Maciej Mateńko - „nie wiem”.

Niebawem wszystko powinno być jasne.

***

To on prawdopodobnie zastąpi Michała Probierza w reprezentacji Polski do lat 21

***

Następny mecz Polska rozegra 12 października. Wtedy dojdzie do starcia z Wyspami Owczymi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem Lech Poznań zmieni trenera? „Mocny znak zapytania” Lech Poznań zmieni trenera? „Mocny znak zapytania” OFICJALNIE: Mecz Azjatyckiej Ligi Mistrzów odwołany. Al-Ittihad odmówiło wyjścia na boisko OFICJALNIE: Mecz Azjatyckiej Ligi Mistrzów odwołany. Al-Ittihad odmówiło wyjścia na boisko OFICJALNIE: Borussia Dortmund dopięła swego w sprawie młodej gwiazdki OFICJALNIE: Borussia Dortmund dopięła swego w sprawie młodej gwiazdki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy