Reprezentacja Polski wyleciała z Wysp Owczych. Na pokładzie niespodziewani pasażerowie

Reprezentacja Polski wyleciała z Wysp Owczych. Na pokładzie niespodziewani pasażerowie fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Twitter]

Reprezentacja Polski z powodu problemów pogodowych nie mogła zgodnie z planem wylecieć z Wysp Owczych. W końcu jej się to udało. Na pokładzie samolotu znaleźli się dodatkowi pasażerowie - informuje Tomasz Włodarczyk.pl.

Reprezentacja Polski mierzyła się w miniony czwartek w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi. Debiut Michała Probierza okazał się udany i jego podopieczni pokonali niżej notowanego rywala 2:0.

„Biało-Czerwoni” mieli następnego dnia o 17:15 wylecieć z autonomicznego terytorium Królestwa Danii, udając się do Warszawy. Podobnie jak podczas przylotu musieli bacznie obserwować prognozy pogody. Te nie zapowiadały korzystnych warunków na lot.

Z tego powodu sztab reprezentacji i delegaci Polskiego Związku Piłki Nożnej dokładnie monitorowali sytuację. Porywisty wiatr, wiejący z prędkością nawet 100 kilometrów na godzinę, wymusił zmianę planów i powrót do hotelu.

Nowa próba odlotu została zaplanowana na sobotę. Jak donosi Tomasz Włodarczyk, tym razem farerska aura puściła reprezentantów wolno. Co ciekawe, w samolocie znaleźli się dodatkowi pasażerowie.

Reprezentacja wzięła na pokład dziesięciu kibiców, którzy utknęli na Wyspach Owczych z powodu odwołanych lotów.

Cała sytuacja z pewnością wpłynęła na plany Michała Probierza, który zdołał zorganizować jedynie odprawę meczową.

Te pierwotnie zakładały konferencję prasową z udziałem selekcjonera i Wojciecha Szczęsnego, a później sesję treningową (godzina 17:00). Niewykluczone, że znaczna obsuwa wpłynie na rozpiskę działania.

Pierwszy gwizdek starcia z Mołdawią na PGE Narodowym w najbliższą niedzielę o godzinie 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” FC Barcelona nie odpuszcza. Joan Laporta sugeruje nawet powtórzenie El Clásico FC Barcelona nie odpuszcza. Joan Laporta sugeruje nawet powtórzenie El Clásico Iga Świątek gościła na El Clásico. Swoim wpisem zaskoczyła część kibiców Iga Świątek gościła na El Clásico. Swoim wpisem zaskoczyła część kibiców Lukas Podolski zgłoszony na policję. Tego jeszcze nie grali... Lukas Podolski zgłoszony na policję. Tego jeszcze nie grali... OFICJALNIE: FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Frenkie'ego de Jonga. Dziennikarz nie ma złudzeń OFICJALNIE: FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Frenkie'ego de Jonga. Dziennikarz nie ma złudzeń

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy