Reprezentacja Polski z pierwszą wygraną pod wodzą Fernando Santosa

Reprezentacja Polski z pierwszą wygraną pod wodzą Fernando Santosa fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Reprezentacja Polski zdobyła pierwsze punkty podczas eliminacji do EURO 2024. Biało-czerwoni pokonali Albanię 1:0, dzięki czemu swoją premierową wygraną świętować może Fernando Santos.

Po zatrudnieniu ex-opiekun portugalskiej kadry oczekiwania co do dobiegającego końca zgrupowani były ogromne. Eksperci oczekiwali nawet zdobycia sześciu punktów.

Już w pierwszym meczu szybko okazało się, że nie będzie to łatwe zadanie. Czesi przed własną publicznością pokonali faworyzowaną Polskę, a zawodnikom pozostało wyciągnięcie wniosków i poprawa gry.

Mimo że biało-czerwoni nie zaprezentowali się na tle Albanii jakoś wybitnie, to w ich poczynaniach było widać zdecydowanie więcej pewności siebie. Zespół tworzył okazje bramkowe, a po jednej z nich objęliśmy prowadzenie.

Gola w 41. minucie strzelił Karol Świderski.

Koniec końców podopieczni Fernando Santosa zgarnęli trzy punkty, chociaż nerwów, niestety, nie brakowało.

Fani mogą teraz wierzyć, że z każdym występem drużyna prowadzona przez mistrza Europy z 2016 roku będzie grała coraz lepiej. Następny mecz już w czerwcu - z Mołdawią.

Reprezentacja Polski: Karol Świderski otworzył wynik meczu z Albanią [WIDEO]

***

Karol Świderski komentuje zwycięstwo nad Albanią

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Mecz Ajax - Feyenoord przerwany. Gorszące sceny [WIDEO] Mecz Ajax - Feyenoord przerwany. Gorszące sceny [WIDEO] Legia Warszawa: Josué i Paweł Wszołek odpoczną. Wiadomo, kto kapitanem w meczu z Górnikiem Zabrze Legia Warszawa: Josué i Paweł Wszołek odpoczną. Wiadomo, kto kapitanem w meczu z Górnikiem Zabrze Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Letni nabytek mistrza Polski daje popis. Już hat-trick [WIDEO] Raków Częstochowa: Letni nabytek mistrza Polski daje popis. Już hat-trick [WIDEO] Cezary Kucharski podsumował dziennikarza. „Chwalił »Fryzjera«, a dziś deprecjonuje zwycięstwo Legii Warszawa” Cezary Kucharski podsumował dziennikarza. „Chwalił »Fryzjera«, a dziś deprecjonuje zwycięstwo Legii Warszawa” Legia Warszawa: Josué musi uważać w meczu z Górnikiem Zabrze Legia Warszawa: Josué musi uważać w meczu z Górnikiem Zabrze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy