Reprezentanci Francji nie chcieli Nasriego w kadrze na MŚ?

Reprezentanci Francji nie chcieli Nasriego w kadrze na MŚ?
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Twitter

Temat braku powołania dla Samira Nasriego na nadchodzący mundial ma dalszy ciąg. Czy wpływ na decyzję Didiera Deschamps mieli zawodnicy „Trójkolorowych”?

Nowe informacje w sprawie Nasriego pojawiły się za sprawą publikacji we Francji książki o znamiennym tytule „The Explanation” traktującej o ostatnich ważnych wydarzeniach we francuskim futbolu napisanej przez dwóch znanych dziennikarzy - Pierre’a Mennesa i Daniela Riolo.

Ominięcie Nasriego przy powołaniach na brazylijski turniej zdziwiło kibiców i sympatyków futbolu tym bardziej, że były gracz Arsenalu znajduje się w dobrej formie oraz jest jednym z podstawowych graczy drużyny mistrza Anglii, Manchesteru City.

Okazuje się, że dwaj dziennikarze twierdzą, że Nasriego w kadrze nie chcieli trzej inni zawodnicy reprezentacji - Laurent Koscielny, Hugo Lloris oraz Mickaël Landreau. Wcześniej pojawiły się takie pogłoski, teraz potwierdziła je publikacja „The Explanation”. Trzej gracze mieli przekonać selekcjonera, że piłkarz City ma zły wpływ na szatnię „Trójkolorowych”.

Dziennikarze twierdzą, że informacja ta jest potwierdzona w czterech różnych źródłach. 

Poniżej fragment książki, w którym mowa o zmowie zawodników przeciw Nasriemu. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy