Reprezentant Korei Północnej trafi do Wil

Reprezentant Korei Północnej trafi do Wil
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Defensor północnokoreańskiej kadry Cha Jong Hyok zmienia barwy klubowe. Z Amrokgangu (klub z Phenianu, mistrz z 2007 roku, należący do Ministerstwa Bezpieczeństwa Wewnętrznego) wyjedzie do ligi szwajcarskiej i (...)

Defensor północnokoreańskiej kadry Cha Jong Hyok zmienia barwy klubowe. Z Amrokgangu (klub z Phenianu, mistrz z 2007 roku, należący do Ministerstwa Bezpieczeństwa Wewnętrznego) wyjedzie do ligi szwajcarskiej i zasili FC Wil.

"Mamy pozwolenie na pracę. Zawodnik przyleci w ciągu dwóch tygodni" - powiedział jego agent Karl Messerli - "Celem jest przygotowanie go do gry w ligach europejskich. Oczywiście Cha nie chce spędzić reszty kariery w Wil. Przetestujemy go, pozwolimy grać i przygotojemy do trudniejszych zadań".

W Wil gra już inny Koreańczyk z Północy - 21-letni pomocnik Kim Kuk Jin. Do drugoligowego klubu mógł trafić jeszcze trzeci, ale powrócił do ojczyzny z powodu "tęsknoty za domem".

Messerli poza tym przyznał, że angielskie i niemieckie kluby wyraziły zainteresowanie dwoma innymi piłkarzami z reprezentacji Korei Północnej. Rozmowy trwają.
Więcej na temat: Szwajcaria Mistrzostwa Świata

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy