Reprezentant Liechtensteinu kandydatem do bramki roku. Kapitalne uderzenie w meczu eliminacji EURO 2024 [WIDEO]

Reprezentant Liechtensteinu kandydatem do bramki roku. Kapitalne uderzenie w meczu eliminacji EURO 2024 [WIDEO] fot. X.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Sandro Wolfinger z reprezentacji Liechtensteinu zdobył fantastyczną bramkę w meczu eliminacyjnym Mistrzostw Europy przeciwko Bośni i Hercegowinie.

Piątkowe starcie z udziałem zespołów z grup J w ramach kwalifikacji EURO 2024 nie należało do nazbyt interesujących i wskazywało na odniesienie zwycięstwa przez drużynę z Bałkanów.

Ta stosunkowo szybko potwierdziła ten stan rzeczy, wychodząc na dwubramkowe prowadzenie w początkowym fragmencie rywalizacji.

Wówczas nic nie zapowiadało pojawienia się jakichkolwiek problemów dla Bośni i Hercegowiny. Tymczasem jeszcze przed upływem pół godziny spotkania gola kontaktowego dla Liechstensteinu strzelił Sandro Wolfinger i to jakiego!

Zawodnik czwartoligowego szwajcarskiego FC Balzers zabezpieczał tyły w momencie egzekwowania rzutu rożnego przez swój zespół.

Defensorzy gospodarzy zażegnali po nim niebezpieczeństwo we własnym polu karnym, wybijając futbolówkę poza jej obręb. Tam dopadł do niej 32-letni pomocnik, który postanowił ją od razu uderzyć w kierunku bramki Ibrahima Sehicia.

Zrobił to na tyle precyzyjnie i mocno, że golkiper Bośni i Hercegowiny tylko odprowadził piłkę wzrokiem do siatki po kapitalnym uderzeniu Wolfingera, który w ten sposób zgłosił swoją kandydaturę do miano najlepszego gola roku.

To fantastyczne trafienie okazało się zarazem ostatnim, które zobaczyli kibice na stadionie w Zenicy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy