Reprezentant Polski grał ze złamaną nogą. Szokujące słowa Michała Probierza

Reprezentant Polski grał ze złamaną nogą. Szokujące słowa Michała Probierza fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info | PZPN

Reprezentacja Polski zmierzy się z Łotwą, a przed tym spotkaniem odbyła się konferencja prasowa. Na niej Michał Probierz opowiedział o złamaniu nogi jednego ze swoich podopiecznych...

Reprezentacja Polski we wtorek zamknie wstydliwy rok. Po odejściu Czesława Michniewicza drużyna narodowa popadła w marazm, co przerodziło się w brak bezpośredniego awansu na EURO 2024.

Polacy nadal mają szanse znaleźć się w drabince turniejowej, ale żeby tak się stało, musimy przejść przez baraże. Te dopiero w przyszłym roku.

Zanim jednak ostateczne starcie o wyjazd na turniej, to czeka nas towarzyski mecz z Łotwą.

Przed nim odbyła się konferencja prasowa, na której Michał Probierz zszokował zgromadzonych w sali dziennikarzy. Wyznał bowiem, że jeden z jego podopiecznych grał niedawno... ze złamaną nogą. Chodzi o Tomasza Kędziorę.

- Godny podziwu jest Tomasz Kędziora i fakt, że po ostatnim zgrupowaniu reprezentacji Polski miał pękniętą, złamaną nogę. W ten sposób wystąpił w niektórych meczach PAOK-u Saloniki, by zagrać w kadrze - stwierdził Probierz.

29-latek, który przebywa w Grecji na wypożyczeniu z PAOK-u Saloniki, opuścił w ostatnim czasie tylko dwa mecze - 26 października przeciwko Aberdeen (3-2) oraz 30 października z AEK-iem Ateny (0-2).

Łącznie ma na swoim koncie 16 spotkań.

Umowa transferu czasowego byłego zawodnika Lecha Poznań do Grecji wygasa 30 czerwca 2024 roku.

Reprezentacja Polski natomiast we wtorkowy wieczór rozpocznie mecz z Łotwą punktualnie o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy