Reprezentant Polski z kontuzją na rozgrzewce w meczu z Holandią?! „Wyglądało to groźnie” [WIDEO]

2024-06-17 08:09:19; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Reprezentant Polski z kontuzją na rozgrzewce w meczu z Holandią?! „Wyglądało to groźnie” [WIDEO] Fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Reprezentacja Polski przegrała w swoim pierwszym meczu na EURO 2024 z Holandią. W pewnym momencie kamery uchwyciły niefortunne zdarzenie, w którym ucierpiał Michał Skóraś. Informacje w sprawie standu zdrowia skrzydłowego przekazał Sebastian Staszewski.

Po pierwszym meczu „Biało-Czerwonych” na Mistrzostwach Europy pozostał z pewnością pewien niedosyt. Drużyna dowodzona przez Michała Probierza zanotowała naprawdę udany występ i w pewnym momencie walczyła o komplet punktów. 

Holandia z pewnością nie spodziewała się tak dużego oporu. 

Reprezentacja Polski wyszła na prowadzenie już w 16. minucie po strzale głową Adama Buksy. Prowadzeniem nie cieszyła się zbyt długo. Przed 30. minut wyrównał Cody Gakpo.

Niestety, pod koniec drugiej połowy drugą bramkę dla „Oranje” zdobył Wout Weghorst. Na odpowiedź zabrakło czasu.

W pewnym momencie niedzielnej rywalizacji kamery uchwyciły niepokojące zdarzenie. Podczas starcia Nicoli Zalewskiego z Denzelem Dumfriesem w tle można było ujrzeć zwijającego się z bólu Michała Skórasia. Skrzydłowy Club Brugge odczuł ból podczas odbywania rozgrzewki.

Momentalnie zaczęto się zastanawiać, czy stan 24-latka jest poważny. Sebastian Staszewski przyjrzał się tej sprawie.

„Naprawdę wyglądało to groźnie, ale z tego co słyszę, z Michałem Skórasiem wszystko jest dobrze. Będzie do gry” - napisał redaktor naczelny TVP Sport.

Wychowanek Lecha Poznań nie najlepiej rozpoczął swojej przygody z Club Brugge. Po trudnych początkach zaczął jednak pojawiać się regularnie na murawie, co zaowocowało powołaniem na EURO 2024.