Rewolucja w Valencii. Przynajmniej 10 piłkarzy na wylocie, w tym gwiazdy

Rewolucja w Valencii. Przynajmniej 10 piłkarzy na wylocie, w tym gwiazdy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: COPE

COPE podaje, że władze Valencii chcą pożegnać się latem przynajmniej z 10 piłkarzami.

W Valencii szykują się wielkie zmiany, które dosięgną kadry zespołu. Nie chodzi o drobne szlify, a prawdziwą rewolucję. Według COPE właściciel „Nietoperzy”, Peter Lim, poinformował już agentów wielu zawodników, że chce się z nimi rozstać. Po prostu mogą oni szukać sobie nowych klubów.

Na liście są Dani Parejo (kapitan zespołu), niezwykle ważne postacie w szatni Rodrigo Moreno i Francis Coquelin, Geoffrey Kondogbia, Eliaquim Mangala, Mouctar Diakhaby, Kévin Gameiro, Jasper Cillessen, Rubén Sobrino oraz Thierry Correia.

To nie wszystko. Alessandro Florenzi i Jaume Costa, którzy do tej pory byli wypożyczeni na Mestalla, na pewno wracają do swoich klubów, a więc odpowiednio do Romy oraz Villarrealu. Z klubem zapewne pożegna się też Ferran Torres. Umowa skrzydłowego jest ważna tylko do 30 czerwca 2021 roku i znajduje się on na celownikach kilku czołowych europejskich klubów. Zawodnikiem nie na sprzedaż nie jest już również Gonçalo Guedes.

Valencia zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w tabeli LaLiga i w przyszłym sezonie na pewno nie zagra w Lidze Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy