Ricardo Rodríguez żegna się z Milanem. Pełne porozumienie z PSV

Ricardo Rodríguez żegna się z Milanem. Pełne porozumienie z PSV fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fabrizio Romano

Ricardo Rodríguez porozumiał się z PSV Eindhoven w sprawie transferu.

Zawodnik początkowo miał trafić do Napoli. Wydawało się, że wszystko zmierza ku realizacji transferu. Ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło i piłkarz postanowił rozejrzeć się za inną opcją.

Pomocną dłoń do Szwajcara wyciągnęło PSV Eindhoven. Rodríguez w czwartek zjawi się w Holandii, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Jeśli te wypadną dobrze, przeprowadzka zostanie zrealizowana.

Lewy defensor trafi do nowego klubu na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między Milanem a PSV ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Włosi zarobią z tego tytułu milion euro. W lipcu natomiast wspomniany podmiot będzie mógł wykupić gracza.

Rodríguez trafił na Półwysep Apeniński latem 2017 roku. W tym sezonie wystąpił w zaledwie pięciu meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy