Ricardo Sá Pinto wściekły po porażce w hicie irańskiej ekstraklasy. Ruszył w pogoń za sędzią! [WIDEO]

Ricardo Sá Pinto wściekły po porażce w hicie irańskiej ekstraklasy. Ruszył w pogoń za sędzią! [WIDEO] fot. TasnimSport
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Trener Ricardo Sá Pinto znów dał o sobie znać. Tym razem w emocjonalny sposób zareagował po porażce Esteghlal z Persepolis, ruszając w pogoń za arbitrem po zakończeniu spotkania.

Portugalczyk dał się poznać jako człowiek, którego łatwo jest wyprowadzić z równowagi. Doskonale widać to w trakcie jego dotychczasowego pobytu w irańskich rozgrywkach, gdzie stał się bohaterem trzech ekscesów związanych z próbą wywołania bójki ze sztabem Gol Gohar Sirjan FC, zruganiem własnego asystenta oraz wdaniem się w przepychankę z ochroną po pokonaniu Mes Kerman.

Teraz do tej kolekcji dołożył emocjonalną reakcję na pracę zespołu sędziowskiego w hitowym starciu Esteghlal z Persepolis.

Ten mecz zakończył się skromnym zwycięstwem nowego lidera rodzimej ekstraklasy, co na trzy kolejki przed końcem może pozbawić drużynę Ricardo Sá Pinto szansy na zdobycie tytułu mistrzowskiego.

Niezadowolenia z takiego obrotu spraw nie ukrywał szkoleniowiec, który po ostatnim gwizdku sędziego ruszył w pogoń za zmierzającymi do szatni arbitrami.

Gdy udało mu się ich dogonić, skierował do nich kilka wulgarnych słów w ojczystym języku i na koniec ostentacyjnie oklaskiwał, by podkreślić swoje rozczarowanie poziomem prowadzonego przez nich spotkania.

Były opiekun Sportingu, Crveny zvezdy, Standardu Liège, Legii Warszawa czy Bragi rozpoczął pracę w Esteghlal w lipcu ubiegłego roku.

Prowadzony przez niegozespół zajmuje trzecie miejsce na trzy kolejki przed końcem sezonu, tracąc dwa punkty do Persepolis i mając identyczny dorobek z Sepahan FC, który ma jeszcze do rozegrania spotkanie w ramach trwającej serii gier.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté” Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté” Real Madryt: Drugi kandydat do zastąpienia Carlo Ancelottiego. „On daje show” Real Madryt: Drugi kandydat do zastąpienia Carlo Ancelottiego. „On daje show”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy