Robert Ivanov jednak nie dla Legii Warszawa i Lecha Poznań?! Finalizuje transfer

Robert Ivanov jednak nie dla Legii Warszawa i Lecha Poznań?! Finalizuje transfer fot. Warta Poznań
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gazeta Sporturilor

FCSB prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie pozyskania Roberta Ivanova z Warty Poznań - poinformowała „Gazeta Sporturilor”.

Reprezentant Finlandii uzyskał sobie na przestrzeni ostatnich trzech sezonów status jednego z najlepszych defensorów występujących w Ekstraklasie.

Dzięki temu jego nazwisko zaczęło się pojawiać w kontekście zaliczenia przeprowadzki do Lecha Poznań i Legii Warszawa.

Oba zespoły nie wychylały się zbytnio w minionych miesiącach odnośnie przejęcia środkowego obrońcy Warty Poznań w ramach wolnego transferu po wygaśnięciu obowiązującego porozumienia wraz z końcem czerwca.

Z tego też powodu do walki o jego względy włączyły się inne drużyny. Spośród nich najbardziej zaawansowane rozmowy z Robertem Ivanovem prowadzi FCSB, o czym poinformowała „Gazeta Sporturilor”.

Wspomniane źródło podkreśla, że ewentualne pozyskanie 28-letniego zawodnika jest w dużej mierze uzależnione od wywalczenia mistrzostwa Rumunii. 

Właściciel Gigi Becali zapewnił, że po jego zdobyciu wyłoży nawet pięć milionów euro na wzmocnienie pierwszej ekipy pod kątem nadchodzącej rywalizacji o pokazanie się w europejskich pucharach.

Zespół z Bukaresztu plasuje się obecnie na drugim miejscu w tabeli ze stratą trzech punktów do prowadzącego FCV Farul na trzy kolejki przed końcem sezonu.

Ivanov trafił do Warty Poznań we wrześniu 2020 roku z FC Honka. W trwających rozgrywkach zanotował trafienie w 30 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] Al-Nassr gra z Al-Ahli: Znamy składy [OFICJALNIE]. Transmisja w polskiej telewizji Al-Nassr gra z Al-Ahli: Znamy składy [OFICJALNIE]. Transmisja w polskiej telewizji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy