Robert Lewandowski przedwcześnie zszedł z treningu przed meczem z Francją. „Dlatego był niezadowolony”

Robert Lewandowski przedwcześnie zszedł z treningu przed meczem z Francją. „Dlatego był niezadowolony” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mateusz Skwierawski [WP Sportowe Fakty]

Robert Lewandowski przedwcześnie opuścił zajęcia przygotowawcze do meczu przeciwko Francji - informuje na łamach „WP Sportowe Fakty” Mateusz Skwierawski. Kapitan „Biało-czerwonych” miał być niezadowolony z poziomu treningu.

Reprezentacja Polski ma za sobą najlepszy występ na Mistrzostwach Świata od 1986 roku. Prowadzony przez Czesława Michniewicza zespół zdołał bowiem wyjść z grupy, a w 1/8 finału przeszkodą nie do przejścia okazała Francja (1-3).

Mimo dobrego rezultatu doszło do roszady na ławce trenerskiej i z posadą po „aferze premiowej” pożegnał się wspomniany szkoleniowiec, a jego miejsce zajął w tym tygodniu Fernando Santos. 

Choć od zakończenia turnieju minął już ponad miesiąc, w mediach nadal mówi się o kulisach rywalizacji w Katarze. Już zaraz po meczu z „Trójkolorowymi” dezaprobatę wobec stylu gry wyraził Robert Lewandowski, a za nim poszli też inni zawodnicy.

Okazuje się jednak, że to niejedyny zgrzyt między selekcjonerem a piłkarzem FC Barcelony.

Według informacji, które podaje Mateusz Skwierawski, 34-latek przedwcześnie opuścił trening, który poprzedzał mecz przeciwko Francji.

„Zamurowało mnie, gdy dowiedziałem się, że przed meczem z Francją na mundialu Robert Lewandowski zszedł z treningu wcześniej, bo nie był zadowolony z poziomu zajęć.

Nawet jeżeli trening naprawdę nie był jakościowo na wysokim poziomie (tak było według relacji świadków), to jednak zachowanie gracza Barcelony świadczy, że pewne proporcje zostały zaburzone. A Santos pokazał ostatnio na mundialu w Katarze, że nie ma dla niego świętych krów, przecież posadził na ławce Cristiano Ronaldo” - stwierdził dziennikarz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy