Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach

Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach fot. Alex Carreras/Imago/pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Robert Lewandowski będzie miał możliwość odejścia z FC Barcelony, bo zainteresowanie nim przejawiają kluby z Arabii Saudyjskiej - donosi „Mundo Deportivo”. Piłeczka leży po stronie Polaka.

O ile runda jesienna nie była dla Roberta Lewandowskiego szczególnie udana, o tyle po nowym roku Polak wydaje się wracać na właściwe tory.

Ostatnio zanotował kilka spotkań z co najmniej jednym golem i w Katalonii są coraz bardziej przekonani, że wraca napastnik, który przyszedł z Bayernu Monachium.

Żeby to ocenić na pewno potrzeba więcej czasu, jednak rokowania są dobre.

A przecież jeszcze niedawno mówiono, że latem Lewandowski poszuka dla siebie nowego klubu. Problemem dla działaczy była niezadowalająca postawa i jego ogromny kontrakt.

Retoryka się jednak zmienia i według „Mundo Deportivo” Joan Laporta chce zatrzymać Polaka co najmniej na jeszcze jeden sezon.

To samo źródło twierdzi też, że 35-latek nie może odpędzić się od zalotników. Kilka tygodni temu łączono go z Chelsea, natomiast teraz odżywa temat Arabii Saudyjskiej.

Kluby z tego rejonu świata bardzo cenią Lewandowskiego i chętnie widziałyby go w swoich barwach.

Oferta za niego nie będzie problemem, ale żeby do transakcji doszło, potrzebna jest zgoda zawodnika. Ten jednak nie kwapi się raczej do zmiany barw w letnim oknie.

Kapitan reprezentacji Polski rozegrał w tym sezonie łącznie 35 meczów, a w nich strzelił 18 goli oraz miał do tego sześć asyst.

Kontrakt wiąże go z mistrzem Hiszpanii do 30 czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa „To najbardziej rzucająca się zmiana”. Gonçalo Feio nie próżnuje w Legii Warszawa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy