Robert Lewandowski z pierwszym golem dla Barcelony na Camp Nou [WIDEO]

Źródło: Canal+ Sport

Robert Lewandowski zdobył bramkę w meczu ligi hiszpańskiej pomiędzy Barceloną a Realem Valladolid.

Robert Lewandowski był blisko strzelenia gola Realowi Valladolid już w 12. minucie, ale piłka po jego uderzeniu głową trafiła w słupek i poleciała wzdłuż linii bramkowej. Polski napastnik dopiął swego 12 minut później, kiedy to otrzymał dogranie od Raphinhi.

Będący na prawym skrzydle Brazylijczyk dośrodkował w pole karne, a Lewandowski, który urwał się obrońcy, z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki strzałem prawą nogą.

Przed tygodniem Lewandowski zdobył już dwie bramki w wygranym przez Barcelonę 4:1 meczu ligi hiszpańskiej z Realem Sociedad. Wtedy to Katalończycy grali na wyjeździe. Dzisiaj 34-letni zawodnik strzelił pierwszego gola w oficjalnym spotkaniu na Camp Nou.

Barcelona prowadzi z Realem Valladolid 2:0 (drugi gol Pedriego), ale do końca meczu zostało jeszcze sporo czasu.