Roberto Mancini zakażony koronawirusem [OFICJALNIE]

Roberto Mancini zakażony koronawirusem [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FIGC | La Gazzetta dello Sport

FIGC poinformowało o pozytywnym wyniku na obecność koronawirusa w organizmie Roberto Manciniego, selekcjonera reprezentacji Włoch.

Odkąd 55-latek przejął stery na ławce trenerskiej „Azzurrich”, gra drużyny wyraźnie się poprawiła. Wystarczy powiedzieć, że pod jego wodzą piłkarze z Półwyspu Apenińskiego przegrali tylko dwukrotnie, ulegając Francji (mistrzowi świata) oraz Portugalii (mistrzowi Europy). Oba blamaże miały miejsce jeszcze w 2018 roku, a więc na początku przygody byłego szkoleniowca między innymi Interu Mediolan z włoską kadrą.

Również podczas drugiej edycji Ligi Narodów podopieczni Roberto Manciniego radzą sobie dobrze. Po czterech kolejkach mają na swoim koncie sześć punktów, o „oczko” mniej o liderującej w grupie 1 Dywizji A Polski.

Najbliższymi rywalami Włochów będą Estonia, „Biało-Czerwoni” oraz Bośnia i Hercegowina. W tym pierwszym spotkaniu o charakterze towarzyskim z pewnością nie obejrzymy selekcjonera „Azzurich”, który zmaga się z koronawirusem.

Jak podaje „La Gazzetta dello Sport”, ewentualne pojawienie się go na ławce w meczach o punkty będzie uzależnione od dalszych wyników badań na obecność COVID-19 w organizmie.

Wcześniej koronawirusa zdiagnozowano u Edina Džeko.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Legia Warszawa: Michał Karbownik odchodzi już teraz Legia Warszawa: Michał Karbownik odchodzi już teraz Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy