Roberto Mancini zakażony koronawirusem [OFICJALNIE]

Roberto Mancini zakażony koronawirusem [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FIGC | La Gazzetta dello Sport

FIGC poinformowało o pozytywnym wyniku na obecność koronawirusa w organizmie Roberto Manciniego, selekcjonera reprezentacji Włoch.

Odkąd 55-latek przejął stery na ławce trenerskiej „Azzurrich”, gra drużyny wyraźnie się poprawiła. Wystarczy powiedzieć, że pod jego wodzą piłkarze z Półwyspu Apenińskiego przegrali tylko dwukrotnie, ulegając Francji (mistrzowi świata) oraz Portugalii (mistrzowi Europy). Oba blamaże miały miejsce jeszcze w 2018 roku, a więc na początku przygody byłego szkoleniowca między innymi Interu Mediolan z włoską kadrą.

Również podczas drugiej edycji Ligi Narodów podopieczni Roberto Manciniego radzą sobie dobrze. Po czterech kolejkach mają na swoim koncie sześć punktów, o „oczko” mniej o liderującej w grupie 1 Dywizji A Polski.

Najbliższymi rywalami Włochów będą Estonia, „Biało-Czerwoni” oraz Bośnia i Hercegowina. W tym pierwszym spotkaniu o charakterze towarzyskim z pewnością nie obejrzymy selekcjonera „Azzurich”, który zmaga się z koronawirusem.

Jak podaje „La Gazzetta dello Sport”, ewentualne pojawienie się go na ławce w meczach o punkty będzie uzależnione od dalszych wyników badań na obecność COVID-19 w organizmie.

Wcześniej koronawirusa zdiagnozowano u Edina Džeko.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy