Rodzinna tragedia Michaela Ballacka. Syn piłkarza zginął w wypadku w Portugalii

Rodzinna tragedia Michaela Ballacka. Syn piłkarza zginął w wypadku w Portugalii fot. Michael Ballack [Instagram]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVI 24

Emilio Ballack, syn Michaela, zmarł w wyniku ran odniesionych w wypadku na quadzie w Portugalii w pobliżu domu należącego do emerytowanego piłkarza - poinformowała stacja TVI 24.

Portugalskie media przekazały bardzo smutną informację o przedwczesnej śmierci syna Michaela Ballacka. 

18-letni Emilio uległ tragicznemu wypadkowi w czwartkową noc w Troi, znajdującej się na południe od Lizbony i w pobliżu domu kupionego kilka lat temu przez emerytowanego piłkarza.

TVI 24 nie podało okoliczności, w jakich doszło do tragicznego zdarzenia, ale przypuszcza, że chłopak zgubił drogę do posiadłości ojca i poruszał się po terenie nieprzeznaczonym dla jego quada, który był przystosowany do jazdy po drogach publicznych.

Z kolei ten w wyniku zajścia mającego miejsce tuż po godzinie 2:00 stanął w płomieniach. Strażacy pojawili się stosunkowo szybko na miejscu zdarzenia, ale nie byli już w stanie uratować Emilio.

18-latek był jednym z trójki dzieci byłego reprezentanta Niemiec oraz piłkarza Bayeru Leverkusen, Bayernu Monachium czy Chelsea i jego partnerki Simone Lambe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy