Romeo Beckham trenuje z nowym zespołem

Romeo Beckham trenuje z nowym zespołem fot. Romeo Beckham [Instagram]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN

Romeo Beckham rozpoczął treningi z drugim zespołem Brentfordu - informuje ESPN.

Romeo Beckham to zawodnik rezerw rywalizującego w MLS Interu Miami, którego współwłaścicielem jest jego ojciec David. 20-letni Anglik występuje z zespołem w rozgrywkach MLS Next Pro. W sezonie zasadniczym 2022, który dobiegł już końca, strzelił dwa gole i zanotował 10 asyst w 20 meczach. Jego drużyna zajęła szóste miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.

„Pierwszy pełny sezon obfitował we wzloty i upadki. Nie było to zakończenie, jakiego chcieliśmy jako zespół, ale to dla nas lekcja przed kolejnym rokiem. Uwielbiam ten zespół i podróż, w której się znajdujemy. Vamos Miami” - napisał po zakończeniu rozgrywek Beckham-junior.

Jak się okazuje, Anglik po finiszu ligowej rywalizacji nie próżnuje. 20-latek zjawił się na treningach drugiego zespołu Brentfordu, który nie rywalizuje regularnie w żadnej lidze. Młody zawodnik dobrze zna Londyn. Urodził się w tym mieście i w przeszłości szkolił się w Arsenalu.

Zdaniem ESPN, Beckham dołączył do treningów Brentfordu gościnnie. Na razie nie ma tematu jego transferu do Anglii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy