Ronaldo po niesamowitej bramce z Juventusem. „Nie spodziewałem się tego”

2018-04-04 08:18:02; Aktualizacja: 6 lat temu
Ronaldo po niesamowitej bramce z Juventusem. „Nie spodziewałem się tego” Fot. Transfery.info
Mateusz Michałek Źródło: UEFA I Marca

Cristiano Ronaldo popisał się w meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów Realu Madryt z Juventusem niesamowitym golem strzelonym przewrotką. W sumie we wtorek Portugalczyk dwukrotnie trafił do siatki. Co powiedział po spotkaniu?

Bramka numer jeden, którą Ronaldo zdobył już w 3. minucie,całkowicie ustawiła mecz. Co prawda piłkarze Juventusu mocnostarali się o wyrównanie, ale nie udało im się choć raz pokonaćKeylora Navasa. W końcu to Portugalczyk strzelił drugiego gola. Jegotrafienie przewrotką z 64. minuty z całą pewnością przejdzie dohistorii Champions League i całego futbolu. Dodajmy, że później turyńczyków pogrążyłjeszcze Marcelo i w sumie przegrali oni na własnym terenie 0:3.

-To niesamowity gol. Co mogę powiedzieć? To było fantastyczne.

-Nie spodziewałem się, że zdobędę taką bramkę, aleporozmawiajmy o samym spotkaniu. Myślę, że było to wielkiespotkanie. Strzeliliśmy w sumie trzy gole Juventusowi, a więcnaprawdę świetnej drużynie.

- Oklaski kibiców gospodarzypo bramce? Dla mnie to wspaniała chwila. Chciałbym podziękowaćwszystkim sympatykom Juventusu, bo coś takiego przytrafiło się poraz pierwszy w mojej karierze.

- Liga Mistrzów to naszerozgrywki. Uwielbiam w niej występować. 3:0 przed rewanżem uważam zadobry wynik, ale dalej musimy być bardzo ostrożni - przyznałRonaldo.