Ronaldo w United? Mourinho wyjaśnia
2018-09-03 10:08:38; Aktualizacja: 7 lat temu
Menedżer Manchesteru United, José Mourinho, wypowiedział się na temat spekulacji łączących Cristiano Ronaldo z „Czerwonymi Diabłami”.
Cristiano Ronaldo czeka tej jesieni kolejny emocjonalny powrót na Old Trafford. Jego Juventus zmierzy się z Manchesterem United w fazie grupowej Ligi Mistrzów, ale zdaniem mediów niewiele brakowało, a piłkarz stanąłby po przeciwnej stronie barykady. Temat Portugalczyka w zespole Mourinho pojawiał się kilkukrotnie, lecz koniec końców nic z tego nie wyszło, a napastnik trafił do Turynu.
Według wczorajszych doniesień „Daily Mirror”, United poważnie rozważało sprowadzenie snajpera, lecz na drodze transferu stanął Mourinho (WIĘCEJ TUTAJ). Portugalczyk został zapytany o tę sprawę przez dziennikarzy.
- Ronaldo w United? Temat Cristiano nigdy nawet się nie pojawił, więc to nie jest kwestia powiedzenia „tak” lub „nie”. Nie rozważaliśmy tego - kategorycznie zaprzeczył szkoleniowiec.Popularne
Następnie Mourinho skomentował zbliżającą się rywalizację z Juventusem i również Ronaldo.
- Juventus to jeden z klubów, które zainwestowały, żeby wygrać Ligę Mistrzów, oni nie potrzebują już wzmocnień, aby wygrać mistrzostwo Włoch. Oni sięgają po „Scudetto” już od sześciu czy siedmiu lat.
- Ich celem jest ewidentnie triumf w Champions League, byli blisko już dwukrotnie, kiedy dochodzili do finału. Z pewnością są wśród topowych klubów, które wydały w Europie najwięcej. Myślę, że są zaraz za Liverpoolem. Ściągnęli fantastycznych piłkarzy: Cristiano, Can i Bonucci. Absolutny top. Ale czekają ich dwa bardzo trudne mecze przeciwko nam.












![PSG poznało rywala w finale Pucharu Interkontynentalnego FIFA [OFICJALNIE]](img/photos/83735/170x113/flamengo.jpg)


![Z trudem, ale się udało. FC Barcelona odskoczyła Realowi Madryt po dublecie Raphinhi [WIDEO]](img/photos/113576/170x113/raphinha.jpg)
![Co za strzał. Piłkarz Leicester z golem sezonu Championship?! [WIDEO]](img/photos/113575/170x113/fatawu.jpg)



![PSG poznało rywala w finale Pucharu Interkontynentalnego FIFA [OFICJALNIE]](img/photos/83735/90x60/flamengo.jpg)


![Z trudem, ale się udało. FC Barcelona odskoczyła Realowi Madryt po dublecie Raphinhi [WIDEO]](img/photos/113576/90x60/raphinha.jpg)
![Co za strzał. Piłkarz Leicester z golem sezonu Championship?! [WIDEO]](img/photos/113575/90x60/fatawu.jpg)





