Roy Keane „pod wrażeniem” świętowania utrzymania przez Aston Villę 🤣 [WIDEO]

Roy Keane „pod wrażeniem” świętowania utrzymania przez Aston Villę 🤣 [WIDEO] fot. Sky Sports
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Ekspert telewizji Sky Sports nie podzielał entuzjazmu, który udzielił się szatni Aston Villi po wywalczeniu utrzymania w Premier League.

Drużyna z Birmingham liczyła po cichu na odegranie nieco istotniejsze roli w swoim pierwszym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii po trzech latach przerwy, ale finalnie musiała tylko lub aż skupić się na walce o utrzymanie w elicie.

Ten cel Aston Villi udało się osiągnąć dopiero w ostatniej serii gier za sprawą zanotowania remisu z West Hamem United (1:1) i porażki poniesionej przez Watford z Arsenalem (2:3).

Z tego też powodu „The Villans” nie ukrywali radości po ostatnim gwizdku sędziego i w szatni nie omieszkali nacieszyć się tym faktem.

Ten entuzjazm graczy beniaminka Premier League nie udzielił się jednak Roy'owi Keane'owi, który w studiu Sky Sports zareagował w dość specyficzny sposób na zachowanie piłkarzy z Birmingham.

- To chore... przecież nic nie wygrali - powiedziała legenda Manchesteru United, która potem już na poważnie odniosła się do faktu pozostania Aston Villi w angielskiej elicie.

- Nie, słuchaj, jestem zachwycony. Dean Smith miał rację i mówiliśmy o tym już wcześniej, kiedy zeszłego lata w klubie zaszły duże zmiany. Trochę czasu zajmie poukładanie tego wszystkiego, ale nie spadli i to jest duże osiągnięcie. Choć uroczystości są nieco przesadzone, życzę im powodzenia - dodał Irlandczyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy