Royston Drenthe bankrutem

Royston Drenthe bankrutem fot. Kozakken Boys
Redakcja
Redakcja
Źródło: AD.nl

Royston Drenthe, były piłkarz między innymi Realu Madryt i Evertonu, został uznany bankrutem. Sąd w Bredzie zdecydował o upadłości konsumenckiej zawodnika.

33-letni Holender nie był nawet obecny na rozprawie sądowej dotyczącej jego finansowych wybryków. Oczekuje jednak, że decyzja sądu nie będzie ostateczna. Tłumaczy to tym, że kiedy zapadał werdykt, jego prawnik... przebywał na wakacjach.

- Zawsze jestem pod lupą, ale mam nadzieję, że problem zostanie rozwiązany tak, jak powinien – powiedział Drenthe.

Były zawodnik „Los Blancos” krytykuje także swojego poprzedniego agenta Sigiego Lensema, bowiem miał on kontrolować wszystkie aspekty finansowe piłkarza.

- Wiedziałem tylko, że w pierwszym sezonie w Madrycie zarobię 1,8 miliona euro, nic więcej. Od tamtej pory Sigi miał nad wszystkim kontrolę, był taki przebiegły – komentuje pomocnik.

Nad finansami Drenthe nadzór teraz sprawuje kurator P.J.W. Vermunt z Roosendaal.

Drenthe powiedział jakiś czas temu, że stracił około 3,5 miliona euro po tym, jak piłkarska kariera nie wypaliła. Aby odzyskać choć część wyżej wymienionego majątku, rozpoczął swoją przygodę z muzyką pod pseudonimem Roya2Faces. Próbował się także przebić do aktorstwa, występując w serialu „Mocro Maffia”, opowiadającym o trzech przyjaciołach, którzy chcą stać na czele amsterdamskiego biznesu kokainowego.

Obecnie jednokrotny reprezentant Holandii broni barw Kozakken Boys, klubu występującego w trzeciej lidze holenderskiej, czyli już na poziomie amatorskim.

MATEUSZ KOŚCIELNY

Więcej na temat: Royston Ricky Drenthe Holandia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy