Rozchwytywany Oriol Busquets

Rozchwytywany Oriol Busquets
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Oriol Busquets znalazł się na celowniku klubów występujących w Bundeslidze.

21-latek ma za sobą niezwykle udany okres w barwach Twente. Rozgrywki w Holandii zostały jednak zakończone, dlatego też władze Barcelony zastanawiają się nad jego przyszłością.

Wydaje się, że Hiszpan uda się na kolejne wypożyczenie. Tym razem jednak w grę miałaby wchodzić Bundesliga, która jest naturalnym, następnym krokiem dla piłkarzy, którzy pokazali się z dobrej strony w Eredivisie.

Zdaniem mediów defensywny pomocnik przykuł uwagę trzech tamtejszych klubów. Mowa o Werderze Brema, Mainz i FC Köln. Ponadto pyta o niego także Hamburger SV oraz Girona. Dwie ostatnie opcje są jednak rozpatrywane głównie, jako ostateczność.

Przed wybuchem pandemii COVID-19 chciały go też kluby z La Liga, a więc Deportivo Alavés i Real Valladolid. Obecnie nie wiadomo jednak, jakie jest ich podejście do sprawy.

Na razie w grę wchodzi scenariusz, iż Busquets rozpocznie wspólnie z drużyną prowadzoną przez Quique Setiéna przygotowania do nowego sezonu. Później miałaby zostać podjęta decyzja co do jego przyszłości.

Hiszpan rozegrał w niedawno zakończonym sezonie łącznie 23 mecze. Jego dorobek to jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy