Rozchwytywany Oriol Busquets

Rozchwytywany Oriol Busquets
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Oriol Busquets znalazł się na celowniku klubów występujących w Bundeslidze.

21-latek ma za sobą niezwykle udany okres w barwach Twente. Rozgrywki w Holandii zostały jednak zakończone, dlatego też władze Barcelony zastanawiają się nad jego przyszłością.

Wydaje się, że Hiszpan uda się na kolejne wypożyczenie. Tym razem jednak w grę miałaby wchodzić Bundesliga, która jest naturalnym, następnym krokiem dla piłkarzy, którzy pokazali się z dobrej strony w Eredivisie.

Zdaniem mediów defensywny pomocnik przykuł uwagę trzech tamtejszych klubów. Mowa o Werderze Brema, Mainz i FC Köln. Ponadto pyta o niego także Hamburger SV oraz Girona. Dwie ostatnie opcje są jednak rozpatrywane głównie, jako ostateczność.

Przed wybuchem pandemii COVID-19 chciały go też kluby z La Liga, a więc Deportivo Alavés i Real Valladolid. Obecnie nie wiadomo jednak, jakie jest ich podejście do sprawy.

Na razie w grę wchodzi scenariusz, iż Busquets rozpocznie wspólnie z drużyną prowadzoną przez Quique Setiéna przygotowania do nowego sezonu. Później miałaby zostać podjęta decyzja co do jego przyszłości.

Hiszpan rozegrał w niedawno zakończonym sezonie łącznie 23 mecze. Jego dorobek to jedna asysta.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy