Rozchwytywany Oriol Busquets

Rozchwytywany Oriol Busquets
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Oriol Busquets znalazł się na celowniku klubów występujących w Bundeslidze.

21-latek ma za sobą niezwykle udany okres w barwach Twente. Rozgrywki w Holandii zostały jednak zakończone, dlatego też władze Barcelony zastanawiają się nad jego przyszłością.

Wydaje się, że Hiszpan uda się na kolejne wypożyczenie. Tym razem jednak w grę miałaby wchodzić Bundesliga, która jest naturalnym, następnym krokiem dla piłkarzy, którzy pokazali się z dobrej strony w Eredivisie.

Zdaniem mediów defensywny pomocnik przykuł uwagę trzech tamtejszych klubów. Mowa o Werderze Brema, Mainz i FC Köln. Ponadto pyta o niego także Hamburger SV oraz Girona. Dwie ostatnie opcje są jednak rozpatrywane głównie, jako ostateczność.

Przed wybuchem pandemii COVID-19 chciały go też kluby z La Liga, a więc Deportivo Alavés i Real Valladolid. Obecnie nie wiadomo jednak, jakie jest ich podejście do sprawy.

Na razie w grę wchodzi scenariusz, iż Busquets rozpocznie wspólnie z drużyną prowadzoną przez Quique Setiéna przygotowania do nowego sezonu. Później miałaby zostać podjęta decyzja co do jego przyszłości.

Hiszpan rozegrał w niedawno zakończonym sezonie łącznie 23 mecze. Jego dorobek to jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy