Rozmowy kontrolowane. Agüero zadzwonił do Messiego podczas transmisji na Twitchu [WIDEO]

Rozmowy kontrolowane. Agüero zadzwonił do Messiego podczas transmisji na Twitchu [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sport | TyC Sports

Sergio Agüero zaskoczył widzów śledzących jego relację na Twitchu za sprawą wykonania niespodziewanego telefonu do Leo Messiego.

Napastnik Manchesteru City nie może w pełni wykorzystywać wolnego czasu z uwagi na panujące restrykcje wywołane przez pandemię koronawirusa i między innymi dlatego regularnie gra w różnego rodzaju gry i prowadzi z tego wydarzenia regularne transmisje na Twitchu, gdzie obserwuje go przeszło milion osób.

Doświadczony zawodnik w trakcie jednej z ostatnich relacji postanowił zaskoczyć oglądające go osoby i... zadzwonił do Leo Messiego. Gwiazdor Barcelony nie był zbytnio zaskoczony telefonem swojego przyjaciela, ale zapytał o jego wcześniejsze połączenia po dziewiątej rano.

Messi: Co się stało, że zadzwoniłeś do mnie o dziewiątej rano? Mieliśmy wtedy trening.
Agüero: Musiałem wykonać test na koronawirusa.
Messi: Dobra, ale dlaczego do mnie zadzwoniłeś?
Agüero: O dziewiątej rano? Ja?
Messi: Tak, o dziewiątej lub dziesiątej. Mniej więcej w tym czasie.
Agüero: Nie wiem... Może chciałem się po prostu przywitać. Nudziło mi się, spojrzałem w telefon i pomyślałem, że zadzwonię.

W trakcie blisko 10-minutowej rozmowy została poruszona także kwestia zbliżających się urodzin napastnika Manchesteru City, który żałuje, że nie spędzi tego dnia z Leo Messim.

Agüero: Spójrz, 2 czerwca są moje urodziny. Co mi dasz? Co mi dasz?
Messi: To pierwszy rok, kiedy nie spędzimy tego dnia razem, dupku. Poza tym jesteś zamknięty i nie możesz nic z tym zrobić.
Agüero: Jeśli nawet czterech z nas zdoła się spotkać... Zobaczymy, co się stanie tego dnia.

Wcześniej hitem w sieci był filmik z udziałem blisko 32-letniego zawodnika, w którym to otwiera paczki w FIFA 20. W jednej z nich znalazł się Jürgen Klopp, który został szybko wyrzucony przez Argentyńczyka, ale w sieci ten moment został wydłużony, co nadało mu humorystycznego charakteru.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy