Rudņevs zakończył karierę przez chorobę psychiczną żony

Rudņevs zakończył karierę przez chorobę psychiczną żony
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bild as Sonntag

Niemieckie media rzuciły nowe światło na sprawę niespodziewanego zakończenia kariery przez Artjomsa Rudņevsa.

Były napastnik Lecha Poznań przed weekendem postanowił przedwcześnie rozwiązać swoją umowę z 1. FC Köln. Niemiecki klub nie podał szczegółów dotyczących powodu zakończenia kariery przez 29-latka. Jak powiedział tylko jego dyrektor zarządzający: - Spełniliśmy życzenie Artjomsa. Chce poświęcić się w pełni swojej sytuacji prywatnej. Szanujemy jego wolę i nie będziemy udzielali dalszych komentarzy, tak jak z nim uprzednio ustaliliśmy.


Więcej na ten temat napisał „Bild am Sonntag”. Zgodnie z doniesieniami przekazanymi przez niemieckich dziennikarzy, chodzi o opiekę nad trójką dzieci i pomoc żonie, która boryka się z chorobą psychiczną.


W 2015 roku małżonka Rudņevsa poroniła. Efektem tego m.in. była kłótnia między nimi, po której piłkarz omal nie stracił języka. Niemcy podają, że od tamtego momentu jego żona leczy się psychiatrycznie.


Skomplikowane życie rodzinne napastnika odbijało się na jego formie boiskowej. Zarówno grając w Kolonii, jak i przebywając wcześniej w HSV i Hannoverze, Rudņevs często opuszczał treningi. Teraz Łotysz uznał, że definitywny rozbrat z futbolem będzie najlepszy dla każdej ze stron.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy