Rusłan Malinowski gotowi się do styczniowego odejścia z Atalanty

Rusłan Malinowski gotowi się do styczniowego odejścia z Atalanty fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Calciomercato.com

Rusłan Malinowski przestał odgrywać kluczową rolę w Atalancie i w związku z tym Ukrainiec celuje w odejście podczas zimowego okna transferowego - informuje Calciomercato.com.

Latem między ofensywnym pomocnik a Gian Piero Gasperinim zawrzało. Szkoleniowiec skrytykował nieskuteczność zawodnika pod bramką rywali i zwrócił uwagę na fakt, że potrzebny jest mu ktoś, kto zagwarantuje liczby.

W tej sytuacji wydawało się, że lewonożny gracz opuści Bergamo. Chrapkę na niego miał Olympique Marsylia, ale koniec końców operacja nie doszła do skutku.

Jak informuje Calciomercato.com, temat wraca ze zdwojoną siłą. Rusłan Malinowski jest niezadowolony w Atalancie i liczy na styczniowy transfer.

Francuzi wciąż monitorują sytuację Ukraińca, ale nie są jedyni. Zainteresowanie nim wyrażają bowiem Tottenham Hotspur, West Ham United czy Nottingham Forest.

To właśnie ta czwórka może powalczyć o 29-latka zimą.

Rusłan Malinowski podczas kampanii 2022/2023 rozegrał jak dotąd 10 spotkań, a swoją obecność zaznaczył golem i asystą.

Jego główne atuty to silny strzał z dystansu oraz umiejętność bicia stałych fragmentów gry, z rzutami wolnymi na czele.

Rozgrywający we Włoszech przebywa od trzech lat, a gdy przechodził do Serie A, typowany był na jedną z nowych gwiazd rozgrywek. W tej chwili daleko mu do tego tytułu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy