Ruszyło domino. Na horyzoncie trzy ciekawe transfery lewych obrońców
2022-08-30 22:05:00; Aktualizacja: 3 lata temu
W najbliższym czasie kluby zmienić mogą Daley Sinkgraven, Robin Gosens i Borna Sosa. Ten ostatni wylądował na radarze Interu Mediolan, informuje Sky Sport Italia.
Nie tak dawno odbyło się losowanie grup Ligi Mistrzów. Do grupy E z Milanem, Chelsea i Red Bullem Salzburg przydzielone zostało Dinamo Zagrzeb.
Idąc tym tropem, Chorwaci chcą dokonać solidnego wzmocnienia i obrali za cel Daleya Sinkgravena, o czym donosi Index.hr. Umowa 27-latka wygasa za niespełna rok, więc Bayer Leverkusen jest otwarty na rozstanie.
Ta operacja może dać początek dominie transferowym z udziałem aż trzech lewych obrońców.Popularne
Jak bowiem podaje Sky Sport Italia, „Aptekarze” już rozpoczęli negocjacje w sprawie przybycia potencjalnego następcy Holendra. Ich wybór padł na Robina Gosensa.
W tej chwili omawiane jest wypożyczenie warte dwa miliony euro z opcją kupna za 28 milionów.
Niemiec już od dawna zapowiadał powrót do Niemiec i niewykluczone, że to właśnie ten moment.
Włoska stacja kontynuuje wątek, informując, że jeśli Gosens zmieni pracodawcę, „Nerazzurri” będą chcieli sprowadzić Bornę Sosę. Tu również pierwsze rozmowy z VfB Stuttgart zostały zainicjowane, a Włosi dążą do wypożyczenia z opcją kupna.
Gosens i Sosa to reprezentanci odpowiednio Niemiec oraz Chorwacji. Sinkgraven na swoim koncie ma występy chociażby w Ajaksie.












![Transfery - Relacja na żywo [12/01/2026]](img/photos/114056/170x113/relacja-12012026.jpg)


![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/170x113/harry-kane.jpg)




![Transfery - Relacja na żywo [12/01/2026]](img/photos/114056/90x60/relacja-12012026.jpg)


![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/90x60/harry-kane.jpg)





